FIYATLAR / PORTRE SIPARIŞI VERMEK

portrait-dessin.com

FIYATLAR

çerçevesiz bir portre :

. Siyah Beyaz (karakalem, füzan, grafit) :             ölçüler A3 (42 x 29,7 cm) ............................................. 110,00 €.
                                                                                ölçüler 50 cm x 65 cm  ................................................ 180,00 €.

. Renkli (sangin, pastel, kuruboya kalemleri):       ölçüler A3    (42 x 29,7 cm) ......................................... 130,00 €.
                                                                                ölçüler 50 cm x 65 cm  ................................................. 210,00 €.

. Aynı sayfa üzerine ikinci bir portre       ....................................................................................................... + 80%.

. Diǧer teknikler ve ölçüler için          ............................................................................................ benimle iletişim

Ayrıca iadeli-teahütlü posta ücreti fiyata eklenecektir           ................................................  posta ücreti

SIPARIŞ

1- İstediǧiniz portre çeşidini (karakalem, füzan, grafit, sangin, pastel, suluboya, akrilik) ve ebadını bana maille bildiriniz. Yapmamı istediǧiniz portreyi de maile eklemeyi unutmayınız. Göndereceginiz fotografın büyük ebatlı ve net olması sonucu olumlu etkileyecektir.

2- Mailiniz bize ulaştıǧında, portrenin fiyatını, yapım süresini ve ödeme koşullarını içeren bilgiler mail adresinize gönderilecektir.

3- Ön çalışmasını yaptıǧım portrenizi maille size ilettiǧimde, onayınızla birlikte ödemenin yapılması gereklidir.

4- Ödeme alındıǧında, portrenin bitmiş hali önce mail adressinize gönderilip onayıniz alındıktan sonra, orjinali iadeli-taahütlü olarak posta adresinize gönderilecektir.

Le paysan de Valbonnais